Доставка

Товари з категорії "В наявності" відправляются в день замовлення (при узгодженні умов доставки до 12.00).

Товари з категорії "Передзамовлення" (під замовлення з Китаю) відправляются протягом 17-45 днів.

Доставка посилки компанією "Нова пошта" здійснюється в найближче до Вас відділення по технології "Склад-Склад" або "Склад-Двері". Терміни доставки складають 1-4 дня. Мінімальна вартість доставки - 46 грн.

Замовлення на суму понад 1000 грн. відправляються БЕЗКОШТОВНО (технологія "склад-склад"). При відправці замовлення на суму 1000 грн і більше наложеним платежем інтернет-магазин оплачує тільки 50 грн за доставку. Решту суми ми включаємо в накладений платіж !!!.

Після відправки замовлення Вам на телефон прийде СМС з номером декларації, за якою на сайті http://novaposhta.ua/ можна відстежити розташування і дату прибуття посилки. Також на цьому сайті можна дізнатися номер і адресу найближчого до Вас відділення компанії. Зверніть увагу, безкоштовне зберігання посилка на відділенні "Нова пошта" становить 5 днів.

При виборі способу оплати "При отриманні" Ви додатково оплачуєте послугу з повернення грошей в розмірі 20 грн. + 2% від суми замовлення. Для отримання посилки потрібно пред'явити документ, що засвідчує особу.


Доставка посилок "Укрпоштою" займає від 3 до 8 днів. Мінімальна вартість пересилки 30 грн. Про прибуття замовлення на відділення пошти Вас поінформують за допомогою Повідомлення.

Замовлення на суму понад 1000 грн. відправляються БЕЗКОШТОВНО. Також, Ви самі можете відстежувати місце розташування посилки на сайті https://track.ukrposhta.ua/tracking_UA.html Для отримання посилки потрібно пред'явити паспорт.

Можливість доставки замовлень іншими службами перевезення потрібно узгоджувати з менеджером.